יתרונות

יתרונות

העבודה עם עלוטק מניבה יתרונות רבים:

 ניסיון - בהיותה שחקן ראשי בתחום האוטומציה מאז 1995, עלוטק  הינה בעלת מוניטין ייחודי כספק השירות המוביל במגוון רחב של פתרונות בקרה לענפי תעשייה רבים.

 גישת 'הכל תחת קורת גג אחת' - עלוטק מציעה מגוון רחב של שירותים, החל ממערכות SCADA ו-PLC ותכנות מסדי נתונים, וכלה באבטחת סייבר ברמה הגבוהה ביותר למערכות SCADA ו-PLC.

עלוטק מאגדת את השירותים הייחודיים הללו תחת קורת גג אחת ומספקת נקודת קשר יחידה בכל הנוגע למיטב הטכנולוגיות והחידושים המתקדמים ביותר.

 פתרונות בהתאמה אישית - עלוטק מתאימה תוכנה וחומרה לצרכים הספציפיים של כל לקוח, על-ידי תכנות של מערכת חדשה או שיפור של מערכת מדור הקודם; המהנדסים שלנו יתאימו את הפתרון הטוב ביותר לצרכים שלך.

 תמורה כדאית למחיר - אנו קפדניים, זריזים ומיומנים במיוחד באינטגרציה ובהסבה של מערכות. הפתרונות של עלוטק נותנים תמורה מרבית להשקעה.

 שותפויות שמאריכות ימים - האיכות היא שקובעת, ולכן הלקוחות של עלוטק ממשיכים לחזור אליה.

 מוצרים בלעדיים - עלוטק משווקת ומתקינה מוצרים של היצרנים המובילים ומבטיחה שלקוחותיה ימשיכו לשמור על היתרון התחרותי שלהם ויגדילו את הכנסותיהם.

 ייעוץ, תמיכה ותחזוקה - עלוטק מספקת שירותי ייעוץ, תמיכה ותחזוקה ומבטיחה שכל המערכות יתפקדו באופן רצוף ואפקטיבי תוך טיפול בסכנות פוטנציאליות לפני שהן מתממשות.

צור קשר עם עלוטק כעת >>

Strauss Pepsico
Poleg
Treitel
Phoenizia
Mediatek
barzilay
Veolia Water
PREVISION
Shaniv
WAGO
COMTEL
Vaporjet
dead sea works
mabat
C4
CYBER CONTROL
Albaad
iStorage