תכנות מערכות ICS; SCADA; PLC; HMI ומסדי נתונים

תכנות מערכות ICS; SCADA; PLC; HMI ומסדי נתונים

צוות ההנדסה של עלוטק צבר ניסיון ייחודי בביצוע פרויקטים רבים בישראל ובחו"ל. ניסיון זה משתלב בתהליך העבודה, שראשיתו בהשקעת מאמצים כדי ללמוד את סביבת העבודה ולהבין את צורכי הלקוח.

אפיון

כדי לממש מערכת בקרה אפקטיבית, דרישות המערכת הראשוניות צריכות להיות ידועות ומדויקות. 

כדי להבין את הדרישות, מומחי עלוטק שואלים את השאלות הבסיסיות הבאות:  

  • מה הצורך של הלקוח?
  • מדוע השינוי הכרחי?
  • אילו חומרה ותוכנה נחוצות כיום?
  • איך השינוי העתידי משפר את האיכות המוצר של הלקוח תוך שמירה על רווחיות המקסימאלית? 

התשובות לשאלות הללו יוצרות את מסגרת לפרויקט, ולאחר מכן אפשר לרדת לפרטים הקטנים. עלינו ללמוד את כל ההיבטים התפעוליים של המפעל, מכיוון שמערכת בקרה נדרשת לפעול ללא רבב ובסופו של דבר עליה לספק בקרה יעילה ואופטימאלית.

הסבה אוטומטית של נתוני SCADA

גיבוש תמונת מצב של מערכת קיימת וניטור של ציוד ישן הן משימות מאתגרות. מהנדסי עלוטק יודעים לבצע את ההתאמות הדרושות כי להאריך את תוחלת החיים של מערכות בקרה קיימות ועל-ידי כך לחסוך ללקוח כסף.

בנוסף, פיתחנו שירות בלעדי לטובת לקוחות עלוטק, כזה שחוסך להם כסף באופן מיידי: הסבה אוטומטית של מסכים ומסדי נתונים של מערכות SCADA לתקני תוכנה עכשוויים.

בקרים מתוכנתים

יתרון נוסף של עלוטק: ידע מעמיק בתחום רחב ביותר של תוכנה וחומרה של בקרים מתוכנתים. המתכנתים שלנו עובדים עם היצרנים החשובים בתחום זה ומסוגלים לספק פתרונות גם למערכות חומרה ישנות יותר ופחות מקובלות.

החזר על ההשקעה

בתהליך ההערכה של המשאבים הדרושים לשדרוג מערכת בקרה, יש להביא בחשבון יישומי SCADA קיימים, התקנה תכנות PLC והטופולוגיה של המערכת. זוהי מתודולוגיה שמבטיחה החזר מהיר על ההשקעה.

Strauss Pepsico
Poleg
Treitel
Phoenizia
Mediatek
barzilay
Veolia Water
PREVISION
Shaniv
WAGO
COMTEL
Vaporjet
dead sea works
mabat
C4
CYBER CONTROL
Albaad
iStorage